strona dystrybutora
produktów Terma

664 325 673

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Witaj

WYSZUKAJ

Specyfikacja produktu:

Wysokość grzejnika [mm] 1420
Szerokość grzejnika [mm] 600
Rozstaw podłączeń dolnych [mm] 570
Styl nowoczesny
Materiał stal
Podłączenie grzałki grzejnik z możliwością podłączenia grzałki
Moc grzejnika[W] 756
Kolor kolor specjalny

Dodatkowe informacje

Grzejnik Lukka to nowoczesny grzejnik łazienkowy firmy Terma. Poziome profile grzejnika wykonane są z płaskich rurek o przekroju 40 x 10 mm ułożonych szerszą częścią do przodu. Rozmieszczenie profili przemyślane zostało w sposób pozostawiający jedną większą przestrzeń pomiędzy nimi - może ona być wykorzysta jako wygodne miejsce do odwieszenie ręczników.

Profile osadzone są na pionowych kolektorach, które razem ze skrajnymi profilami (górnymi dolnym) tworzą wyraźną, ozdobną ramę zamykającą grzejnik w estetyczną bryłę.

Tym co wyróżnia grzejnik Lukka jest zastosowanie zaokrąglonych górnych i dolnych krawędzi grzejnika, które uzyskane zostało dzięki zastosowaniu profili o przekroju ”D” 30 x 40 mm.

Grzejnik dostępny jest w pełnej palecie kolorów specjalnych Terma, istnieje wiele możliwości podłączenia grzejnika do instalacji grzewczej - zarówno od dołu jak i z boku, a duża ilość dostępnych wymiarów pozwoli no dobranie właściwego wariantu do większości łazienek - gdzie spełni on swoją rolę zarówno pod kątem funkcjonalnym jak i ozdobnym.

Dodatkową zaletą grzejnika Lukka jest możliwość podłączenia grzałki elektrycznej - w zależności od wybranego wariantu przełączy grzejnika. Lukka dostępny jest również w wersji zasilanej w 100% elektrycznie.

Informacja o dostępności grzejników Terma

Grzejniki dostępne na magazynie producenta wysyłane są w terminie od 14 do 24 dni.
Pozostały asortyment dostępny jest na zamówienie, termin realizacji potwierdzamy w dniu zamówienia indywidualnie.