strona dystrybutora
produktów Terma

664 325 673

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Witaj

WYSZUKAJ

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Podłączenie grzejnika v
  Wysokość grzejnika [mm] v
  Rozstaw podłączeń bocznych [mm] v
  Oxford naścienny – wiszący

  Oxford naścienny – wiszący

  Model Oxford naścienny to dowód na to, że z czasem na nowo zaczyna cenić się tradycyjne rozwiązania. Terma postawiła w tym wypadku na grzejnik żeliwny, który stał się ciekawą, choć wciąż jeszcze mało popularną, alternatywą dla bardziej nowoczesnych rozwiązań. Tego typu grzejniki cechują się między innymi:

  • dłuższym czasem oddawania ciepła, dzięki dłuższemu okresowi nagrzewania
  • większym bezpieczeństwem instalacji grzewczej, dzięki mieszczeniu większej ilości wody
  • zwiększoną żywotnością pieca i elementów mechanicznych, dzięki wolniejszemu cyklowi taktowania
  • odpornością na korozję
  • mniejszymi oporami przepływowymi

  Marka zadbała jednak również o odpowiedni wygląd modelu Oxford; sama jego nazwa idealnie odpowiada designowi, który utrzymany jest w starodawnej, eleganckiej stylistyce, dzięki której bez problemu wkomponowałby się we wnętrza brytyjskiego uniwersytetu. Model odpowiadał będzie również potrzebom wielbicieli stylu vintage oraz tym, którzy wielką wagę przykładają do detali – w przypadku grzejnika Oxford bogactwo ornamentów i kunszt ich wykonania, a także bogactwo dostępnych kolorów RAL i serii specjalnych, z pewnością ich zadowoli.

  Występuje w dwóch wysokościach: 410 mm i 660 mm oraz aż szesnastu szerokościach, od 80 mm do 1426 mm. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze modelu wynosi 1,0 MPa, maksymalna dopuszczalna temperatura pracy – 95°C. Dzięki czterem przyłączom, może być podłączony z lewej lub prawej strony, a także przeciwlegle.

  Wyposażony jest w odpowietrznik, haki mocujące oraz pasy do przenoszenia grzejnika.