strona dystrybutora
produktów Terma

664 325 673

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Witaj

WYSZUKAJ

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Podłączenie grzejnika v
  Wysokość grzejnika [mm] v
  Rozstaw podłączeń bocznych [mm] v
  Kaszub naścienny - wiszący

  Kaszub naścienny - wiszący

  Terma od zawsze wyróżniała się designem na tle innych producentów na rynku grzewczym. Tym razem również zaskoczyła wszystkich, tworząc, przy współpracy z Bartoszem Chylewskim i Krzysztofem Michalakiem, niezwykły grzejnik żeliwny.

  Kaszub to ukłon w stronę rodzimego folkloru. Jak wskazuje sama nazwa, nawiązuje swym wzornictwem do tradycyjnych ornamentów tamtego regionu - na wszystkich jego elementach znajdują się tradycyjne, kwiatowe wzory.

  To grzejnik żeberkowy, nie tylko więc wykończenie jego powierzchni, ale również sama forma nawiązują do tradycji i klimatów nieco retro. Dzięki temu, że stworzony został zarówno w wersji wolnostojącej, jak i naściennej, sprawdzi się w rozmaitych sytuacjach i układach pomieszczeń. Pod kątem designu zaś wkomponuje się nie tylko do wnętrz typowo folkowych, ale również tych minimalistycznych, w których stanowił będzie doskonały kontrast.

  Ponadto, Kaszub wykonany będzie z najwyższej jakości żeliwa. Nie jest żadną tajemnicą to, że materiał ten należy do najtrwalszych, wykorzystywanych do produkcji grzejników. Nie tylko gwarantuje naprawdę długi czas emisji ciepła, ale również ponadprzeciętną żywotność - sięgająca setek lat.