strona dystrybutora
produktów Terma

664 325 673

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Witaj

WYSZUKAJ

grzejniki chromowane

Grzejniki chromowane to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych klientów, którzy cenią sobie przejrzysty design, łagodność i harmonię, oraz elegancję na najwyższym poziomie.

Powłoka galwaniczna tworzy bowiem efekt lustrzanej tafli, jest niezwykle gustowna i pełna klasy. Wykończenie to dopasuje się do każdego modelu grzejnika, a szczególnie pięknie i efektownie prezentować się będzie na wariantach najprostszych. Cała magia chromu tkwi bowiem w zestawieniu go z prostotą i subtelnością, na których tle będzie mógł prawdziwie lśnić.

Powłoka galwaniczna zaprezentuje się doskonale na grzejniku dekoracyjnym, takim jak Perła (Terma); ozdobność tego modelu ograniczona została właśnie do wykończenia powierzchni i miękkości metalowych elementów. Światło łagodnie załamuje się na elastycznych falach Perły, zapewniając intrygującą grę jasności i cieni.
Doskonały kontrast stanowi chociażby wariant Pola (Terma), który jest jedną z najbardziej funkcjonalnych drabinek łazienkowych. Również w tym przypadku powłoka galwaniczna spełnia swoje zadanie, dodając modelowi odrobiny luksusu.