strona dystrybutora
produktów Terma

787 977 719
606 163 004

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Witaj

WYSZUKAJ

Grzejniki żeliwne

Grzejniki żeliwne

Producenci grzejników coraz bardziej doceniają tradycję i oldschoolowe rozwiązania. Właśnie z tego powodu z chwili na chwilę popularniejsze stają się modele wykonane z żeliwa, obecne niegdyś w naprawdę każdym wnętrzu.

Marki postanowiły więc wykorzystać wszelkie, doskonałe zalety tego materiału, udoskonalając swoje projekty i tworząc grzejniki inspirowane wzornictwem vintage.

Czym wyróżnia się żeliwo?

Surowiec ten odznacza się przede wszystkim prawdziwą długowiecznością; nie mamy tu na myśli standardowych nastu, czy nawet kilkudziesięciu lat, ale ich setki - grzejniki żeliwne mogą być naprawdę niezniszczalne. Wszystko między innymi za sprawą ogromnej odporności na korozję, która pozwala na instalację w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach (na przykład zwiększonej wilgotności); jeszcze jednym atutem modeli żeliwnych jest odrobinę dłuższy czas nagrzewania, skutkujący znacznie wydłużonym okresem emisji ciepła (warianty żeliwne dobrze „trzymają” temperaturę).

W ofercie naszego sklepu znajdziecie między innymi żeliwne grzejniki Terma - Oxford - cechujące się niezwykłym, retro wzornictwem, produkowane w wersji naściennej i wolnostojącej.