strona dystrybutora
produktów Terma

664 325 673

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Witaj

WYSZUKAJ

Grzejniki żeliwne

Grzejniki żeliwne

Producenci grzejników coraz bardziej doceniają tradycję i oldschoolowe rozwiązania. Właśnie z tego powodu z chwili na chwilę popularniejsze stają się modele wykonane z żeliwa, obecne niegdyś w naprawdę każdym wnętrzu.

Marki postanowiły więc wykorzystać wszelkie, doskonałe zalety tego materiału, udoskonalając swoje projekty i tworząc grzejniki inspirowane wzornictwem vintage.

Czym wyróżnia się żeliwo?

Surowiec ten odznacza się przede wszystkim prawdziwą długowiecznością; nie mamy tu na myśli standardowych nastu, czy nawet kilkudziesięciu lat, ale ich setki - grzejniki żeliwne mogą być naprawdę niezniszczalne. Wszystko między innymi za sprawą ogromnej odporności na korozję, która pozwala na instalację w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach (na przykład zwiększonej wilgotności); jeszcze jednym atutem modeli żeliwnych jest odrobinę dłuższy czas nagrzewania, skutkujący znacznie wydłużonym okresem emisji ciepła (warianty żeliwne dobrze „trzymają” temperaturę).

W ofercie naszego sklepu znajdziecie między innymi żeliwne grzejniki Terma - Oxford - cechujące się niezwykłym, retro wzornictwem, produkowane w wersji naściennej i wolnostojącej.