strona dystrybutora
produktów Terma

787 977 719
606 163 004

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Witaj

WYSZUKAJ

ZigZag Chrom 1310 x 500 Powiększ do pełnego rozmiaru

ZigZag Chrom 1310 x 500

2 048,17 zł

Obniżka!

3 103,29 zł

Specyfikacja produktu:

Wysokość grzejnika [mm] 1310
Szerokość grzejnika [mm] 500
Rozstaw podłączeń dolnych [mm] 470
Styl nowoczesny
Materiał stal
Podłączenie grzałki grzejnik z możliwością podłączenia grzałki
Kolor chrom

Dodatkowe informacje

ZigZag w wersji chromowanej to połączenie elegancji oraz lekkiego szaleństwa w kwestii wizualizacji grzejnika łazienkowego. Nietuzinkowe, ułożone na ukos profile grzewcze idealnie łączące się z prostokątną ramą tworzą nowoczesny, a jednocześnie lekko zabawny wygląd. Za projekt odpowiada Jacek Ryń - zewnętrzny projektant, który od lat współpracuje z marką Terma.

Kaloryfer sprawdzi się oczywiście w roli suszarki - model ZigZag oferuje sporo miejsca do odwieszania przemoczonych tekstyliów. Rury tworzące konstrukcję są o przekroju kwadratowym i mają wymiar 30 x 30 mm. Użytkownik może wybrać podłączenie z szerokiej gamy dostępnych wariantów - znajdzie tutaj kilka opcji przyłączy dolnych oraz bocznych. ZigZag występuje w wersji wodnej, wodnej z grzałką oraz po prostu elektrycznej.

Temperatura zasilania nie może przekraczać 95°C, natomiast maksymalne ciśnienie robocze sięga 1000 kPa. W zestawie z kaloryferem znajdują się konsole do montażu naściennego oraz odpowietrznik. Firma Terma udziela na swój wyrób trzyletniej gwarancji. ZigZag skąpany w powłoce galwanicznej to egzotyczne połączenie humoru i elegancji - a trzeba otwarcie przyznać, że złączenie tych dwóch elementów to niełatwa sztuka.

Informacja o dostępności grzejników Terma

Grzejniki dostępne na magazynie producenta wysyłane są w terminie od 14 do 24 dni.
Pozostały asortyment dostępny jest na zamówienie, termin realizacji potwierdzamy w dniu zamówienia indywidualnie.