strona dystrybutora
produktów Terma

801 055 655,
223 553 223

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Witaj

WYSZUKAJ

Specyfikacja produktu:

Wysokość grzejnika [mm] 960
Szerokość grzejnika [mm] 230
Rozstaw podłączeń dolnych [mm] 200
Styl klasyczny
Materiał stal
Podłączenie grzałki grzejnik z możliwością podłączenia grzałki
Moc grzejnika[W] 247
Kolor kolor specjalny

Dodatkowe informacje

Mike jest przykładem prostego grzejnika typu drabinkowego. Pomimo swojej prostej konstrukcji zastosowanie w grzejniku Mike kolektorów i okrągłych profili sprawia że jest to grzejnik wyjątkowo elegancki i doskonale pasujący nie tylko do łazienek ale również do innych pomieszczeń, gdzie dzięki dostępnej pełnej palecie kolorów stanie się on atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza.

Grzejnik produkowany jest w pełnej palecie kolorów specjalnych Terma + paleta RAL (brak dopłaty za kolor specjalny). Dostępny jest również grzejnik Mike w wersji chromowanej.

Standardowym przyłączem z jakim produkowany jest grzejnik jest przyłącze dolne w osiach kolektorów. Konstrukcja grzejnika pozwala na podłączenie do niego grzałki elektrycznej – konieczne jest zastosowanie odpowiednich akcesoriów przyłączeniowych.

Grzejnik Mike sprzedawany jest w zestawie zawierającym przymocowane na stałe do grzejnika konsole mocujące wraz z kołkami rozporowymi do montażu oraz odpowietrznik.

Mike produkowany jest w 10 rozmiarach pozwalających na optymalne dobranie grzejnika do pomieszczenia. Dostępne wysokości grzejnika: 435, 735, 1035, 1335 i 1635 dla każdej z wysokości dostępne są dwie szerokości: 430 i 530 mm.

Informacja o dostępności grzejników Terma

W związku z dużą ilością zamówień producent Terma nie gwarantuje deklarowanej terminowości dostaw grzejników- 14 dni
- za co nasz sklep nie ponosi odpowiedzialności. Opóźnienia zamówień mogą wynosić do 10 dni.