strona dystrybutora
produktów Terma

787 977 719
606 163 004

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Witaj

WYSZUKAJ

Specyfikacja produktu:

Wysokość grzejnika [mm] 1200
Szerokość grzejnika [mm] 500
Rozstaw podłączeń dolnych [mm] 50
Styl nowoczesny
Materiał stal
Podłączenie grzałki grzejnik z możliwością podłączenia grzałki
Moc grzejnika[W] 721
Kolor kolor specjalny

Dodatkowe informacje

Michelle to najnowszy model grzejnika dekoracyjnego jaki można znaleźć w ofercie Termy. Stanowi on zupełnie nowatorskie podejście z jakim wcześniej w przypadku tej polskiej marki nie mieliśmy jeszcze do czynienia. Jest to model jaki bez wahania można sklasyfikować jako grzejnik dekoracyjny lub ozdobny, sprawdzi się on na pewno doskonale w łazience ale nie ma też przeciwwskazań aby został on zastosowany w innych pomieszczeniach gdzie będzie stanowił oryginalny akcent.

Zastosowanie grzejnika Michelle w łazience pozwoli jednak w pełni wykorzystać jego budowe - profile skierowane w bok będą doskonale sprawdzać się jako suszarka / wieszak na mokre ręczniki lub części garderoby.

Podstawę grzejnika stanowy pionowy kolektor znajdujący się w bocznej części grzejnika - kolektor jest podstawą dla owalnie wygiętych profili które „owijając” go delikatnie z jednej strony wysuwają się daleko w przeciwnym.

Ważne jest to że Terma daje możliwość wykonania grzejnika w wersji dwukolorowej - inny kolor kolektora i inny kolor profili grzewczych. Dzięki takiemu rozwiązaniu można osiągnąć zarówno efekt stonowany i dyskretny jak i wręcz przeciwnie – skupić całą uwagę na kolorowym grzejniku.

Michelle podłączany jest do instalacji za pomocą przyłącza dolnego o rozstawie 50 mm - co pozwala na zastosowanie ozdobnego bloku zaworowego idealnie pisującego do tego modelu grzejnika.

Informacja o dostępności grzejników Terma

Grzejniki dostępne na magazynie producenta wysyłane są w terminie od 14 do 24 dni.
Pozostały asortyment dostępny jest na zamówienie, termin realizacji potwierdzamy w dniu zamówienia indywidualnie.